Vítejte na stránkách kapely UkeTeam. Naše kapela vznikla po druhém Ukulele festivalu v Úněticích na popud našeho kapelníka Vaška Fišara. Protože nebydlíme všichni v jednom místě, ale jsme vzdáleni až 90 km, komunikujeme, učíme se a zkoušíme pomocí internetu. Písničky si vyměňujeme pomocí služby Dropbox. Sešli jsme se jednou v Ústí nad Orlicí, kde jsme doladili základní repertoár a vyzkoušeli, zda nám to spolu půjde. Další setkání proběhlo na třetím Ukulele festivalu na Karlštejně a v Úněticích u Prahy 24. až 26. července. Kapelu doplňují vnučky obou ústeckých muzikantů, a to jak pěvecky, tak rytmicky.

Kapela je otevřená všem ukulelistům, kteří jsou ochotni naučit se pár písniček a zahrát si pro radost svou i svého okolí. Pokud se s námi chcete spojit, můžete použít naši rubriku  Napište nám nebo e-mailovou adresu mail@uketeam.cz.

Aktuálně jste nás mohli vidět a slyšet na Karlštejně (viz toto video – děkujeme!) a také v Úněticích. Zde je zvukový záznam našeho vystoupení na veřejném mikrofonu v únětickém pivovaru:

UkeTeam+Andrea Kubátová-bluesová improvizace     

Další podrobnosti o kapele a o naší účasti na festivalu najdete v rubrice ZUZZápisky ukulelisty začátečníka. Pokud v článcích narazíte na podtržená slova, jde vesměs o odkazy na ilustrační fotografie.

Reagovat

Akce
  • Nyní nemáme žádné plánované akce
AEC v1.0.4
Návštěvy
0059327