Děkujeme všem návštěvníkům za zájem o naše stránky. Do této rubriky můžete vložit Váš příspěvek, dotaz nebo podnět, na který budeme co nejdříve reagovat.

Váš příspěvek:

 
 
 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Z bezpečnostních důvodů zaznamenáváme Vaši IP adresu 3.93.74.227.
Váš příspěvek bude viditelný až po schválení administrátorem. Prosíme Vás proto o trpělivost.
Vyhrazujeme si právo úprav, mazání nebo nezveřejnění příspěvků, odporujících platným zákonům nebo slušné konverzaci.
5 entries.
Katka Fišarová Katka Fišarová z místa Ústí nad Orlicí wrote on 16.12.2016 at 10:13:
Ahoj Pepo :) Dnes jsem úplně náhodou narazila na vaše stránky. Máš je moc pěkně zpracované :) Těším se na další setkání a vaše společné hraní :) Přeju celé tvé rodině pohodové Vánoce a do nového roku hodně zdraví :)
admin admin wrote on 13.12.2016 at 12:30:
Dobrý den paní Stáňo, na Váš dotaz bohužel neumím odpovědět. Tato verze je například na serveru Agama2000 mezi nezařazenými, tj. ani tam se neví, kdo to hrál. Snad jen drobnost k hudbě, originál se hraje ve dvou akordech Ami/G, my jsme to kvůli poloze pro naši Hanku transponovali do Dmi/C.
Stana Hermanová Stana Hermanová wrote on 2.12.2016 at 19:57:
Dobrý den, na Vašich stránkách jsem narazila na český text písně Lady Black / má černé oči ,černý vlas,když zpívá má překrásný hlas.../.Nevíte , prosím, kdo tuto, před desítkami let tak oblíbenou verzi, zpíval?Děkuji za případnou odpověď, S.Hermanová
admin admin z místa Brno wrote on 20.7.2016 at 13:22:
Pane Zábranský, děkuji za pochvalu a současně se omlouvám za zpoždění odpovědi, dané rodinnými problémy. Vaše stránky jsou velice hezké a poučné. Třeba se potkáme letos na Ukefestu.
Miroslav Zábranský Miroslav Zábranský z místa Příbram wrote on 10.2.2016 at 11:00:
Dobrý den, Vaše stránky s tématikou ukulele jsou opravdu velmi pěkné. Na netu toho není pro hráče na ukulele v českém jazyce zase až tak moc a o to víc mě Vaše stránky těší. Díky. Sám se snažím něco málo dělat s ukulele a dětmi. Naše stránky: mojeblechy.webgarden.cz Ať Vám to stále dobře hraje a mnoho úspěchů Vám přeje Miroslav Zábranský, Příbram
Akce
  • Nyní nemáme žádné plánované akce
AEC v1.0.4
Návštěvy
0063364